wtorek, 11 listopada 2008

remont trwa!


Wreszcie można powiedzieć, że powoli widać efekty naszych prac w Jagience. Kuchnia magnoliowa w czwartek czeka na meble i sprzęt agd. Pokój Leny w zasadzie czeka już tylko na zasłony i meble. Pistacja z łąką alpejską komponuje się iście wiosennie i jak na fatalną jesień jest zbawieniem! W czwartek też będzie szafa do przedpokoju i do sypialni. W sypialni na jednej głównej ścianie będzie tapeta a reszta ścian w kolorze miodowym. Zastanawiam się tylko czy sufit dać biały czy miód. Zobaczę jak wyjdzie jasna szafa z jasną tapetą wtedy zdecyduję. Łazienki w tym wszystkim są najpiękniejsze. Dlatego tylko jedno zdjęcie. Myślę, ze wkrótce będzie tu już sporo relacji fotograficznych. Póki co remont trwa!


7 komentarzy:

festoon pisze...

To powodzenia remontowego,oby gładko szło dalej:)!

Asia pisze...

Oj dzieje się zatem u Ciebie sporo i to tłumaczy dlaczego tu tak spokojnie:)
Czekam niecierpliwie na zdjęcia.

Królewna pisze...

to dużo się dzieje i już zdarzyło. Życzę jak najmniej komplikacji i żeby wszystko poszło szybko :)

Ita pisze...

Zapowiada się nieźle ,a z relacji wnioskuję że będzie pięknie !Kończ remont i daj jak najwięcej zdjęć .Szybkiego zakończenia prac życzę i pozdrawiam.

CONCHITA pisze...

Ja w remoncie tkwię od kilku miesięcy...bo to remont generalny i końca nie widać...nie widać ....nie widać...jakże chciałabym już wreszcie zabrać się za urządzanie wnętrz. Pozdrawiam, życzę powodzenia.

Nasza kochana ruderka. pisze...

Ciesze sie,ze remont dobiega konca i bedziemy wkrotce mogli pozachwycac sie rezultatami:-)Powodzenia w wykanczaniu Jagienki.Pozdrawiam cieplutko.

Zacisze wyśnione... pisze...

Czekamy zatem na zdjęciowy reportaż :-) Powodzenia!