wtorek, 23 lutego 2010

wiosna wiosna wiosna

Lena dziś wprawiła mnie w osłupienie (zresztą pozytywne), bo skąd Ona bierze takie rzeczy?! Uszyłam jej opaskę, bo jak w niedzielę w trakcie mszy zauważyła u koleżanki taką fioletową to nie umiała wyjść z zachwytu. Więc po powrocie od Babci czekała na nią jej własna w czerwoną kratkę. Założyła ją i ... MAMUSIU TERAZ CEBA Z SZAFY WYJĄĆ JAKĄŚ APASZKĘ I PRZYWITAĆ WIOSNĘ!

WIOSNA U NAS POWITANA!

Więc wyjęłam z szafy wiosenne buty, zakupione miesiąc temu. Doczekamy się by je założyć?
Poza tym szyjemy lale.I czekamy na wiosnę!


UPDATE
Muszę o tym wspomnieć bo mój szacunek do sklepu LM znowu wzrósł. Pamiętacie jak pisałam o materiale w słonie, co zapłaciłam za metr a dostałam trzy? Więc ostatnia moja wizyta w LM zakończyła się tym, że za 15 zł kupiłam materiał w słonie 2 metry szer 1,50!!! Chciałam dokupić go Lenie na pikowaną narzutę na łóżko, Pani przeszukała magazyn i oznajmiła, że go już nie ma ale mogę kupić za 15 zł resztę z wystawy - 2 metry. W zasadzie materiał nie różni się niczym, ani nie jest wyblakły ani brudny:)
c o d r u g i g ł u p i m a s z c z ę ś c i e
Pani w zaufaniu powiedziała, że w najbliższą sobotę jak przyjadę po 15tej to ona będzie na zmianie i da mi znać, które materiały zostały jedynie na wystawie:)


a poza tym śpiewamy:

KAŻDY WSCHÓD SŁOŃCA CIEBIE ZAPOWIADA
NIE POZWÓL NAM PRZESPAĆ PORANKA!!!


2 komentarze:

aagaa pisze...

Zdjęcia Lenki -cudne!
Rozbrajająco wygląda z torebką,opaską.No i apaszka!!!
Super!
Pozdrawiam

Kama pisze...

Zapraszam od jutra do Lawendowej Galerii: http://lawendowa-galeria.blogspot.com/ na wyprzedaż. Może coś ci się spodoba, a może znasz kogoś, kto będzie zainteresowany. Zaznaczam, że część dochodu przeznaczona będzie na Hospicjum Małego Księcia w Lublinie. Jeśli możesz, rozpowiedz to wśród znajomych blogowiczów. Pozdrawiam.